Chat Applet
İRC Chat Applet

Chat Applet

Ücretsiz Web Applet, İRC Sohbet, Chat, Muhabbet Siteniz İçin Chat Applet Hemen İndir ve Dosyaları Sitene Yükle Kullanıma Başla.

Puanlama Detayları

Ücretsiz Web Applet, İRC Sohbet, Chat, Muhabbet Siteniz İçin Chat Applet Hemen İndir ve Dosyaları Sitene Yükle Kullanıma Başla. Woovv Hızlıymış Diyeceksiniz.

  • Ortalama Puan2.0

  • Puan:10
  • Chat Applet Renk:Kırmızı, Yeşil, Mor, Turuncu
  • Chat Applet Radyo:VAR
  • Chat Applet Mobil:VAR
  • Chat Applet: GECE GÜNDÜZ

İRC Sohbet ve Chat Sitelerinin Popülerliği Bildiğiniz Gibi Hala devam etmektedir. Chat Applet Bizlerde Burda Sizler İçin İRC Chat ve iRC Sohbet Sitelerinin Web Userleri ve Web Sohbet Web Chat Üzerinden Siteye Giriş Sağladığı En Önemli İRC Clienti Paylaşıyoruz. HTML5 Chat Applet Olarak giydirme YApılabilir. Arayüzü İstediğiniz gibi Kendinize Göre Değiştirebilirsiniz. Html Chat Applet ircd siteleri için görselleri kendiniz düzenleyebileceğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Sizlerde Web Sitesine Sahipsiniz ve Sitenize sohbet eklemek istiyorsunuz fakat sohbet sitenizde tek kişi ile sohbet değil giren tüm kullanıcıların bir biri ile gruop sohbeti gerçekleştirmesini istiyorsanız tam bu seri v2 irc chat applet sizler için hemen kodları yada dosyaları sitenize ekleyerek Sizlerde Kullanıcılar yada Müşterilerinize Sohbet ve Chat İmkanı Sunabilirsiniz.

En iyi İRC Chat Applet Seri v2 Applet Kullanıma başla.
Chat Applet Üzerinde Renk Ayarlama Vardır Arayüz Üzerinde Dilediğiniz gibi
Kırmızı, Turuncu, Mor, Yeşil, ve Chat Applet Gece Gündüz Seçeneğini İle Kullanabilirsiniz.
Bu Göz Alıcılıkla Beraber Web Sohbet Appletimiz Üzerinde Radyo Ekleme Kısmı Bulunuyor Buraya Kendi Radyonuzu Ekleyebilir Kullanıcılarınıza Radyonuzu Dinletebilirsiniz.
Appletimiz Sadece Sohbet Siteleri İçin Değil Okey Siteleri ve Radyo Siteri İçinde Kullanılabilir.


Ücretsiz ve Üyeliksiz Gerektirmeyen Sitemiz Üzerinden Hemen ChatApplet İndirebilirsiniz.
Bizimle Bunu Paylaşasan Applet Sahibi Serihosting.Com ‘a teşekkür ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *